Ik kan een zucht van opluchting niet onderdrukken als ik na een stevige wandeling van vier uur mijn huurauto weer zie staan. Even een momentje rust voor mijn voetjes. Toch is er geen plek waar ik mooiere wandelingen kan maken dan op Madeira. De wilde, kleurrijke natuur en de ontelbare wandelroutes vervelen me nooit.
Moe maar voldaan kruip ik achter het stuur en rij naar mijn vakantieadresje, Rosinha's House. Deze prachtige, rustieke villa is aankomende week helemaal voor mij alleen. Toen ik gisteren aankwam, voelde ik mij gelijk thuis. De moderne, witte inrichting met de stenen muren, het privézwembad en het uitzicht op zee. Niet te beschrijven zo leuk.
Ik kan dan ook niet wachten om hier vanavond van de vergezichten te genieten. Eigenaresse Chada gaf mij een tip voor een wijn, die heerlijk is om te drinken tijdens het wachten op de zonsondergang. Deze schijnt adembenemend te zijn… Wat wil een mens nog meer!
Kids:babybedje;kinderstoel,Regular:parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);toeristenbelasting (contant of per creditcard te betalen);minisupermarkt (in de directe omgeving);bakkerij (in de directe omgeving);souvenirwinkel (in de directe omgeving);kapsalon (in de directe omgeving);wasgelegenheid;bedlinnen inclusief;handdoeken inclusief;babybedje;kinderstoel;handdoekenservice;buitenzwembad(ligstoelen (gratis) );schoonmaak kamer,GeneralFacility:modern ingerichte accommodatie;parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);toeristenbelasting (contant of per creditcard te betalen);bedlinnen inclusief;handdoeken inclusief;minisupermarkt (in de directe omgeving);bakkerij (in de directe omgeving);souvenirwinkel (in de directe omgeving);kapsalon (in de directe omgeving);wasgelegenheid;schoonmaak kamer;huisdieren toegestaan,Pools:handdoekenservice;buitenzwembad(ligstoelen (gratis) ),Mandatory:toeristenbelasting: circa 2;00 € per persoon per nacht contant of per creditcard te betalen (ter plekke te betalen; verplicht van 02-10-2025 tot 31-10-2025)
4-daagse Stedentrip naar Costa de Lisboa bij Olissippo Lapa Palace The Leading Hotels WorldEen 5 sterren hotel in een 19e eeuws paleis, dat klinkt toch als muziek in de oren. Duik de stad in om de geheimen van Lissabon te ontdekken. Nog nagenietend v..
Winter Wanneer je tussen 01-11-2025 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen op een heuvel * Winkelcentrum op circa 14 kilometer * Gelegen aan het openbare strand * Zandstrand * Rots..
Passie, avontuur, romantiek, bescherming. Bij elke kamer zakt mijn mond een beetje verder open. Zoiets heb ik nog nooit gezien. De kamers en appartementen in Cooking and Nature hebben allemaal een eigen thema. Beter gezegd: een emotie. En die is tot ..