Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

VO4 Comfort

Volendam, Nederland

 

vo4-comfortvo4-comfortvo4-comfortvo4-comfortvo4-comfort
Favoriet 
     

    v.a. 219

    • Max. 4 personen
    • 2 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    VO4 Comfort in Volendam

    Deze geschakelde bungalow is geschikt voor 4 personen. Op de eerste verdieping vind je de woonkamer met smart-tv en een keuken met onder andere een koffiepadapparaat, magnetron en vaatwasser. Ook is er een apart toilet. Vanuit de woonkamer stap je het balkon op, met tuinmeubilair en zicht op de jachthaven. Op de tweede verdieping zijn 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden en een badkamer met douche. Je maakt gratis gebruik van wifi.
    Beschikbaarheid Prijs
    Aankomst op 08-12-2025 voor een 4-daagse vakantie 219,- Boek

    Bekijk alle vrije data

    Top vakantiehuizen in Nederland

    5 pers.
    Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

    In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn