Unieke 16 persoons groepsaccommodatie in Vlissingen op slechts 50m van het strand. in Vlissingen
In Vlissingen, op steenworp afstand van de boulevard en het Noordzeestrand, kunt u deze unieke 16 persoons groepsaccommodatie huren. De watertoren welke oorspronkelijk stamt uit 1896 is in 2015 volledig gerenoveerd en onder andere voorzien van een sauna, vergaderruimte, speelruimte met biljarttafel, wasmachine en wasdroger en gratis internet. Het watervat is volledig intact gebleven en via het bordes kunt u volledig rond dit vat wandelen en er zelfs in gaan staan zodat u beseft hoeveel water er ooit in het vat opgeslagen is geweest.Er worden diverse services aangeboden voor ontbijt, lunch, diner en barbecue. De accommodatie is hiermee naast vakantieverblijf ook zeer geschikt voor bedrijfsuitjes. Vanuit de watertoren bent u niet alleen vlakbij het centrum met haar gezellige winkeltjes maar ook vlakbij de boulevard met vele restaurants en terrasjes. Op het strand zijn meerdere strandpaviljoens en kunnen verschillende watersporten beoefend worden. Wilt u van dit alles kunnen genieten samen met uw familie, vrienden of collega's, wacht dan niet met het huren van deze unieke groepsaccommodatie in de Watertoren van Vlissingen.
De fraaie woonkamer op de begane grond is voorzien van een ruime zithoek, sfeerhaard, televisie en radio. De woonkeuken is onder andere voorzien van een vijf-pits kookstel met oven, filter koffiezetapparaat, magnetron, broodrooster, koelkast, vriezer, vaatwasser en waterkoker. Tevens heeft u hier een gezellige eettafel waar u gemakkelijk met 16 personen kunt aanschuiven.Op de tussenverdieping (halve verdieping boven de keuken) bevindt zich een speelse kinderkamer met vier slaapplaatsen en een aparte badkamer met douche, wastafel en toilet.Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers met allen twee éénpersoonsbedden. Op deze verdieping is er ook een luxe badkamer met inloopdouche, badkamermeubel en toilet. Op de tweede verdieping is er nog een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden met ook een luxe badkamer ingericht met een inloopdouche en badkamermeubel. Er is een apart toilet.Op de derde verdieping vindt u de laatste twee slaapkamers welke ook allebei twee éénpersoonsbedden hebben. In de hal bevindt zich een apart toilet. In de kelder bevindt zich de speelruimte met biljarttafel en enkele spelletjes, als ook een aparte ruimte met de wasmachine en wasdroger. Het vat bevindt zich tussen de derde verdieping en de zolder, in dit vat is een wenteltrap welke u leidt naar de zolder in de toren, waar de vergaderruimte is.De accommodatie is voorzien van centrale verwarming en gratis internet. Rond de accommodatie bevindt zich een deels omheinde tuin met gemeubileerd terras en sauna. Er is parkeergelegenheid voor vijf auto's. Op het parkeerterrein is er een laadpaal aanwezig voor elektrische/hybride auto's.
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..