Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Panorama Wellnesslodge | hottub, sauna en ligbad | 2 personen

Rijssen, Nederland

 

panorama-wellnesslodge-hottub-sauna-en-ligbad-2-personenpanorama-wellnesslodge-hottub-sauna-en-ligbad-2-personenpanorama-wellnesslodge-hottub-sauna-en-ligbad-2-personenpanorama-wellnesslodge-hottub-sauna-en-ligbad-2-personenpanorama-wellnesslodge-hottub-sauna-en-ligbad-2-personen
Favoriet 
 

v.a. 443

  • Beoordeeld met een 8.7
  • 4 sterren
  • Max. 2 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Panorama Wellnesslodge | hottub, sauna en ligbad | 2 personen in Rijssen

Kom tot rust in je eigen sauna en hottub!

Geniet van een panorama wellnesslodge met vrijstaand rond bad, traditionele Finse 🇫🇮  sauna en inloopdouche. En dat alles in een sfeervolle lodge waarbij je 's ochtends wakker wordt met een uitzicht over de Twentse weilanden. Je hebt namelijk aan 2 kanten een terras. Voor je lodge en achter je lodge, met extra veel privacy. 

De lodge is van alle gemakken voorzien, met een sauna waarin je heerlijk kunt ontspannen bij een temperatuur van 50 tot 60 graden, een luxe ligbad en een verfrissende inloopdouche. Het is een plaatje. Zo'n gave slaapkamer zie je zelden!

Zowel in de zomer als in de winter is het genieten in de Panaroma WellnessLodge. In de ruime woonkamer is een keuken te vinden met alle luxe. Zo vind je er een vaatwasmachine, combimagnetron en kun je koken op een 4-pits kooktoestel. Er is een heerlijke relax bank om lekker te ontspannen na een actieve wandel- of fietsdag op de Holterberg of na een ontspanmoment in de sauna. 

De Panorama Wellnessodge is geschikt voor 2 volwassenen. Wel is er de ruime om een baby mee te nemen. Hiervoor kun je een babybedje bijboeken! 

  • Bestel ook een streekontbijt als extra optie ontbijt ☕️🍳

  • Internet (WiFi)
Beschikbaarheid Prijs
Van 04-08-2025 t/m 08-08-2025 (4 dagen) 902,-   Boek
Van 11-08-2025 t/m 15-08-2025 (4 dagen) 851,-   Boek
Van 18-08-2025 t/m 22-08-2025 (4 dagen) 803,-   Boek
Van 01-09-2025 t/m 05-09-2025 (4 dagen) 733,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

Hellendoorn

5 pers.
Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

Zuna

14 pers.
Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

Hellendoorn

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede