Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Strandvilla 31 - Scharendijkseweg | Renesse

Renesse, Nederland

 

strandvilla-31-scharendijkseweg-renessestrandvilla-31-scharendijkseweg-renessestrandvilla-31-scharendijkseweg-renessestrandvilla-31-scharendijkseweg-renessestrandvilla-31-scharendijkseweg-renesse
Favoriet 
     

    v.a. 1.119

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Strandvilla 31 - Scharendijkseweg | Renesse in Renesse

    Dit mooie, ruime en lichte vakantiehuis ligt op slechts een paar honderd meter van het strand van Renesse en biedt plaats aan maximaal 6 gasten. Het heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. Je zult verrukt zijn van de unieke lay-out, royale slaapkamers met opvallende ramen en de overvloed aan natuurlijk licht die dit uitzonderlijke toevluchtsoord vult. Deze strandvilla is perfect voor gezinnen en iedereen die op zoek is naar rust.

    Het pand ligt in een park met een gezinsvriendelijk karakter. Helaas ontvangen we geen groepen jongeren in deze accommodatie en zijn feesten en evenementen niet toegestaan.

    Maximale inzittenden: 6
    Slaapkamers: 3
    Badkamers: 2
    Grootte: 85 m

    Accommodatie

    De hal leidt naar de ruime woonkamer, gekenmerkt door zijn hoge plafond, mooie houten balken en enorme ramen. De woonkamer is ruim maar gezellig, met natuurlijke materialen en een warme inrichting. Bij de televisie is een comfortabele zithoek gecreëerd, met een ruime hoekbank, een aparte fauteuil en praktische salontafels. Het middelpunt van de woonkamer is de trap naar de tweede verdieping tussen het woon- en eetgedeelte. De ruime eettafel met zes zitplaatsen heeft comfortabele stoelen. De gehele woonkamer biedt uitzicht op de ruime tuin en het terras. De keuken is voorzien van alle benodigde apparatuur, waaronder een fornuis, vaatwasser, koelkast met vriesvak, magnetron, filterkoffiezetapparaat en waterkoker.

    De trap in de woonkamer leidt naar de tweede verdieping, waar zich twee van de drie slaapkamers bevinden. Deze twee slaapkamers zijn ingericht met twee eenpersoonsbedden (80 x 200 cm), nachtkastjes en een kast. De badkamer op deze verdieping heeft een inloopdouche, wastafel en handdoekradiator. Ook is er een apart toilet.

    De derde slaapkamer bevindt zich op de eerste verdieping. Ook deze slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden (80 x 200 cm) en een badkamer ensuite met een wastafel en een inloopdouche. De gehele eerste verdieping, inclusief de slaapkamer en badkamer, is voorzien van vloerverwarming. Er is ook een apart toilet op de eerste verdieping.

    De woonkamer komt uit op het gedeeltelijk overdekte terras (16 m2). De tuin (300 m2) is volledig omheind, zodat ook kleine kinderen naar hartelust buiten kunnen spelen. Er is een mooie tuinset en twee loungebedden om heerlijk te relaxen en te genieten van het buitenleven.

    Het huis heeft een wasmachine en droger voor extra gemak; na een lange dag op het strand kunt u uw handdoeken en zwemkleding opfrissen voor de volgende dag.

    Als u met kleine kinderen verblijft, heeft het huis ook een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar. De oprit biedt ruimte om twee auto's te parkeren. Huisdieren zijn niet toegestaan in deze vakantiewoning.


    Top vakantiehuizen in Nederland

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn