Vakantiepark Familiehuis Nunspeet - 6 persoons chalet met 3 slaapkamers in Nunspeet in Nunspeet
Dit leuke zes persoons chalet is gelegen op Vakantiepark Familiehuis Nunspeet. Dit goed onderhouden vakantiepark ligt direct aan het Veluwemeer. Vanaf het park loopt u via een kort bospaadje zo naar het Veluwemeer. Hier kunt u varen, een kinder- of een gewoon bootje huren, zwemmen of andere watersporten beoefenen. De bossen, de heide en zandverstuivingen van de Veluwe liggen op korte afstand van het park. Een vakantie op Vakantiepark Familiehuis Nunspeet is geschikt voor alle leeftijden. Jong en oud zal zich hier prima vermaken. Voor de fietser zijn er diverse routes beschikbaar die direct vanaf het park beginnen.
Dit moderne zes persoons chalet heeft een sfeervolle woonkamer met een TV en WiFi-verbinding. De open keuken is compleet ingericht met een vaatwasser, filter koffiezetapparaat en (combi)magnetron. Er is geen televisie aanwezig in de woning. Via de openslaande tuindeuren in de woonkamer komt u terecht op uw eigen terras voorzien van tuinmeubilair. Er zijn drie slaapkamers waarvan één over een tweepersoonsbed beschikt en twee over twee stapelbedden of eenpersoonsbedden. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en een toilet. Een aantal chalets van dit type beschikt over een aparte berging, u kunt dit als gratis voorkeur doorgeven. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet.Met voorkeur te boeken op basis van beschikbaarheid (hier zijn kosten aan verbonden):WasmachineOverkappingSerreSpecifieke plek ( bijvoorbeeld aan de middenvijver)
Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..