Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Pavilion 6

Lochem, Nederland

 

pavilion-6
Favoriet 
     

    v.a. 480

    • Max. 6 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Pavilion 6 in Lochem

    Het vrijstaande chalet Pavilion 6 biedt plaats aan 6 personen. De woonkamer heeft een gezellige woonkamer met televisie. In de open keuken vind je onder andere een waterkoker, combimagnetron en een koffiezetapparaat. Er zijn 3 slaapkamers in totaal. 1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden of een stapelbed. Daarnaast is er een badkamer met een douchecabine aanwezig. Rond het chalet is een grote tuin en een terras met tuinmeubilair. Je kunt bij dit chalet 1 auto parkeren en er is gratis WiFi. Houd er rekening mee dat het park in de natuur ligt en dat de WiFi minder snel is dan je thuis gewend bent.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna