Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

VZ184 Vakantiehuis Kamperland

Kamperland, Nederland

 

vz184-vakantiehuis-kamperlandvz184-vakantiehuis-kamperlandvz184-vakantiehuis-kamperlandvz184-vakantiehuis-kamperlandvz184-vakantiehuis-kamperland
Favoriet 
 

v.a. 459

  • Beoordeeld met een 8.7
  • 4 sterren
  • Max. 6 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

VZ184 Vakantiehuis Kamperland in Kamperland

6 persoons dijkhuisje met grote omheinde tuin in Kamperland

In Kamperland, op slechts 2 kilometer van het Veerse Meer, kunt u dit prachtige 4-6-persoons vakantiehuis huren.  Het geschakelde dijkhuis dateert van rond 1900 en is recentelijk geheel gerenoveerd zonder daarbij het mooie, karakteristieke uiterlijk te verliezen. Het heeft een grote omheinde tuin (hek en sloot) welke de landelijke sfeer nog meer benadrukt.

U kunt er eindeloos genieten en de alledaagse stress vergeten, terwijl u uitkijkt over de landerijen en het natuurgebied de Schotsman. Het heeft een unieke ligging door de nabijheid van het Veerse Meer, het Noordzeestrand en de Oosterschelde, ze zijn allen te vinden op 2 kilometer afstand. Waterpret verzekerd voor jong en oud! U kunt er heerlijk wandelen door de natuurgebieden en lange fietstochten maken door het polderlandschap. Kortom u kunt er een vakantie van maken om nooit te vergeten. U hoeft alleen maar dit vakantiehuis in Kamperland te huren en het genieten kan beginnen.

- Roken en huisdieren zijn toegestaan.
- In Juli en Augustus enkel van vrijdag tot vrijdag te boeken

  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

94 pers.
Groepsaccommodatie Apeldoorn

Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

Apeldoorn

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

14 pers.
Groepsaccommodatie Woerden

Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

Woerden

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet