Fletcher Hotel Restaurant Amelander Kaap in Hollum
4-daagse Autovakantie naar Ameland bij Fletcher Hotel Restaurant Amelander Kaap
Er echt helemaal tussenuit ben je natuurlijk in Fletcher Hotel Restaurant Amelander Kaap. Want waar in Nederland voel je je echt even in een andere omgeving dan op één van de Waddeneilanden. Zoals de naam al verraad ligt het hotel op Ameland. In het dorp Hollum, aan de westkant van het eiland. Wandel vanuit het hotel meteen de duinen. Tijd voor een romantische wandeling langs het strand of voor zandkastelen bouwen en waterpret met de kids. Fietsliefhebbers fietsen het hele eiland over en de sportievelingen slaan een balletje op de tennisbaan van het hotel. Het gevoel van rust komt je bij aankomst op het eiland meteen al tegemoet, maar in het binnenzwembad kom je nog even extra tot rust. Jezelf weer opladen doe je tijdens een heerlijk diner in het restaurant of met een drankje in de bar.
Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..