Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vakantieboerderij Havelte

Havelte, Nederland

 

vakantieboerderij-haveltevakantieboerderij-haveltevakantieboerderij-haveltevakantieboerderij-haveltevakantieboerderij-havelte
Favoriet 
 

v.a. 1.622

  • Beoordeeld met een 8.8
  • 4 sterren
  • Max. 26 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Vakantieboerderij Havelte in Havelte

Deze sfeervolle groepsaccommodatie is gelegen in Havelte, op steenworp afstand van Meppel, Giethoorn en Steenwijk. Het is een boerderij met de sfeer van toen in een nog altijd rustige en natuurlijke omgeving.

Net buiten het dorp Havelte ligt deze rietgedekte vakantieboerderij. Een prachtige plek om samen met je groep tot 26 personen te verblijven en de omgeving te verkennen. Uniek is dat het ligt tussen 3 nationale parken, waarvan de Weerribben-Wieden wel de bekendste is.

Een vakantieboerderij in Drenthe met groot speelveld

De groepsaccommodatie bestaat uit een ruime eetkamer met leefkeuken, waar je met de hele groep gezellig kunt zitten en gezamenlijk de maaltijden kunt nuttigen. Daarnaast heb je ook de beschikking over drie (inpandige) appartementen met allemaal een aparte woonkamer. Er zijn meerdere televisies, maar daarnaast ook een beamer met scherm. In de accommodatie is gratis wifi aanwezig. Totaal heb je de beschikking over 10 slaapkamers en 5 badkamers. Alles is te bereiken vanuit de centrale hal. Via de eigenaar is er ook catering mogelijk, zoals bv welkomst buffet. Rondom de boerderij is veel ruimte met terrasjes en een groot speelveld (2500m2), met speeltoestel voor kinderen en waar verder veel spelactiviteiten mogelijk zijn zoals boogschieten, klootschieten en polsstokspringen. Er zijn vier oplaad punten voor auto's

Een dagje naar de Weerribben, Giethoorn, of het nostalgische Staphorst 

De omgeving heeft ontzettend veel te bieden. Havelte zelf is omringt door prachtige bossen, heidevelden en zijn hunebedden, zeer geschikt om te wandelen, fietsen mountainbiken. Ook als je golfliefhebber bent, zit je op de juiste plek want er is in Havelte een 18 holes golfbaan. Er bevinden zich in de directe omgeving 3 nationale parken, de Weerribben, het Dwingelerveld en Drents/ Friese Wold. Het nostalgische Staphorst en museumdorp Orvelte zijn ook zeker een bezoekje waard. Kortom een verblijf in deze groepsaccommodatie moet je beleven!


Bekijk ook de andere


  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Wellness Lodge XXL 6 personen

Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

Hellendoorn

5 pers.
Safarisuite met privé sanitair | 5 personen

In deze heerlijke tensuite beleef je een geweldige buiten- en binnenvakantie!Kiek an! Een tent met extra groot terras. Op ons park hebben we een sfeervolle safaritent voor je klaarstaan. Deze compleet ingerichte tent heeft een extra ruime overkapping..

Zuna

5 pers.
5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

Garderen

2 pers.
Wellness Lodge 2 personen

Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

Hellendoorn