Vakantiepark midden in de Gelderse bossen
Bospark Ede is een vakantiepark gelegen in een van de mooiste natuurgebieden van Nederland: de Veluwe. De ligging, midden in het bos, maakt het een unieke vakantiebestemming. De indrukwekkende boslaan zorgt voor het ultieme vakantiegevoel, nog voor het arriveren op het TopParken vakantiepark in Ede. Verken de Veluwe tijdens een wandeling of geniet van de bosrijke omgeving vanuit uw vakantiewoning. Liever de wijdere omgeving ontdekken? Huur dan een (elektrische) fiets, mountainbike of e-chopper op het vakantiepark en ga eropuit. De jongste vakantiegasten kunnen zich uren vermaken bij de vele speelgelegenheden op Bospark Ede in Ede.
* Bosrijk vakantiepark in Ede
* Vakantiehuizen en -villa's tot 14 personen
* Modern groepsverblijf met privé sauna
* Geheel vernieuwd vakantiepark
* Verwarmd buitenzwembad, restaurant, snackbar, fietsverhuur en diverse sportvelden
* Op 5 juli wordt een gave indoor Funzone geopend!
Vakantiepark midden in de Gelderse bossenn Bospark Ede is een vakantiepark gelegen in een van de mooiste natuurgebieden van Nederland: de Veluwe. De ligging, midden in het bos, maakt het een unieke vakantiebestemming. De indrukwekkende boslaan zorgt voor het ultieme vakantiegevoel, nog voor het arriveren op het TopParken vakantiepark in Ede. Verken de Veluwe tijdens een wandeling of geniet van de bosrijke omgeving vanuit uw vakantiewoning. Liever de wijdere omgeving ontdekken? Huur dan een (elektrische) fiets, mountainbike of e-chopper op het vakantiepark en ga eropuit. De jongste vakantiegasten kunnen zich uren vermaken bij de vele speelgelegenheden op Bospark Ede in Ede.n n * Bosrijk vakantiepark in Ede n * Vakantiehuizen en -villa's tot 14 personen n * Modern groepsverblijf met privé sauna n * Geheel vernieuwd vakantiepark n * Verwarmd buitenzwembad, restaurant, snackbar, fietsverhuur en diverse sportvelden n * Op 5 juli wordt een gave indoor Funzone geopend!
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..
De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..