Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Hackfort 2+2

Dordrecht, Nederland

 

hackfort-2-2
Favoriet 
     

    v.a. 369

    • Max. 5 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Hackfort 2+2 in Dordrecht

    Hackfort 2+2 is een vrijstaand en gelijkvloers chalet dat ruimte biedt aan 2 volwassenen en 2 kinderen. De woonkamer heeft een gezellige zithoek met televisie en een aparte eethoek. In de open keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron en een filter koffiezetapparaat. De Hackfort 2+2 heeft 2 slaapkamers: 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en 1 slaapkamer met 1 stapelbed. Verder is er een badkamer met douche, wastafel en toilet. Buiten kun je genieten op het terras met tuinmeubilair. Bij je vakantiewoning kun je 1 auto parkeren en er is gratis WiFi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 personen

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna