Deze vrijstaande villa is geschikt voor 8 personen en heeft een woonkamer met televisie. In de keuken vind je onder andere een vaatwasser, filter koffiezetapparaat en combimagnetron. Boven zijn 3 slaapkamers voorzien van 2 eenpersoonsbedden en een badkamer met een douche in bad en een toilet. Beneden is 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een badkamer met douche. Het toilet is apart. De tuin heeft een gemeubileerd terras met zonneligbedden. Bij de villa is parkeergelegenheid voor 1 auto en je kan gratis gebruikmaken van wifi.
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..
Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..