Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Bungalowpark 't Hoogelandt

De Koog, Nederland

 

bungalowpark-apost-hoogelandt
Favoriet 
     

    v.a. 496

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Bungalowpark 't Hoogelandt in De Koog

    Bij Bungalowpark 't Hoogelandt geniet je van een ontspannen verblijf op het veelzijdige Texel, vlak bij het Nationaal Park Duinen van Texel. Gasten ontvangen korting op zwemmen in het zwemparadijs Calluna bij De Koog en mogen ook gebruikmaken van de faciliteiten van Residence Californië, op loopafstand van het park.Voor extra gemak zijn er fietsen en bolderkarren te huur en is er een wasserette aanwezig. Begin de dag goed met verse broodjes, die op verzoek elke ochtend persoonlijk door de gastheer worden bezorgd.Het park ligt in een rustige, groene omgeving en vormt een ideale uitvalsbasis voor fiets- of wandeltochten over Texel. Het strand ligt op korte afstand en biedt volop ontspanning. Natuurliefhebbers waarderen de nabijheid van zeehondenopvang Ecomare en de prachtige natuur rondom het park.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!Glamping met een hottub. Dat klinkt toch lekker hè. Heel veel beter wordt het ook niet. Verwacht je nog een beetje moeite te hebben met Slow Living, dan wordt dat je even heel..

    Zuna

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet