Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

L'Avenir 4

Brunssum, Nederland

 

laposavenir-4
Favoriet 
     

    v.a. 383

    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    L'Avenir 4 in Brunssum

    Het vrijstaande en gelijkvloerse chalet L'Avenir 4 is geschikt voor 4 personen. Het woongedeelte heeft een knusse zithoek met televisie en er is een aparte eethoek aanwezig. In de keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron, waterkoker en een koffiezetapparaat. In totaal zijn er 2 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden. Ook is er een badkamer met douche, wastafel en toilet aanwezig. Buiten kun je heerlijk genieten op het terras met tuinmeubilair. Bij het chalet kun je 1 auto parkeren en er is gratis wifi beschikbaar. Let op, er kunnen traptreden naar de woning aanwezig zijn.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    5 pers.
    5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

    Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

    Garderen

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna