Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

't Woold

Asten, Nederland

t-wooldt-wooldt-wooldt-wooldt-wooldt-woold
Favoriet

v.a. 2.770

  • Beoordeeld met een 9,4
  • 4 sterren
  • Max. 26 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

't Woold in Asten

Sfeervol en zeer comfortabel ingericht landhuis met groot omheind grasveld/speelweide, gelegen vlakbij Nationaal Park de Groote Peel in het Brabantse Asten-Heusden. De natuurrijke en landelijke omgeving biedt volop mogelijkheden voor leuke activiteiten zoals wandelen, fietsen, paardrijden en zwemmen. Naast de woning ligt een 9 en 18- holes golfbaan waar u terecht kunt voor diverse arrangementen en golfclinics. Nabij het vakantiehuis bevindt zich op ca. 300 m. een heerlijk restaurant met een prachtig terras. Dit vakantiehuis is een absolute aanrader voor een gezellig familie- of vriendenweekend en daarnaast ook zeer geschikt voor een zakelijk verblijf.

Prachtig landhuis in een natuurrijke omgeving met openhaard en WIFI
  • Vaatwasser
  • Magnetron

Top vakantiehuizen in Nederland

36 pers.
Groepsaccommodatie Buurse

Op een mooi gelegen en ruim perceel met een fantastisch uitzicht over de weilanden, ligt dit vakantiehuis. Rust, ruimte en privacy gecombineerd met een comfortabele inrichting zijn factoren die u een onbekommerd...nOm de 1.5 meter afstand te kunnen w..

Buurse

6 pers.
Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

Hellendoorn

6 pers.
Punt-West Hotel & Beachresort 3

De luxe vakantieverblijven op Punt-West Hotel & Beachresort zijn er in verschillende varianten. Er zijn vier verschillende types luxe, vrijstaande villa's geschikt voor vier tot acht personen. Bij de types NL-3253-15/NL-3253-17/NL-3253-19 is het op a..

Ouddorp

36 pers.
Groepsaccommodatie Bant

Op het erf van een voormalige boerderij aan de rand van een 1200 hectare groot bos, ligt een kleinschalig vakantiepark. Het park ligt aan de rand van het 1200 hectare grote Kuinderbos, wat wordt doorkruist door vele kilometers wandel-, fiets- en ruit..

Bant