Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

NH Collection Barbizon Palace

Amsterdam, Nederland

 

nh-collection-barbizon-palacenh-collection-barbizon-palacenh-collection-barbizon-palacenh-collection-barbizon-palacenh-collection-barbizon-palace
Favoriet 
 

v.a. 377

  • 5 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

NH Collection Barbizon Palace in Amsterdam

4-daagse Stedentrip naar Noord Holland bij NH Collection Barbizon Palace

Dit vijfsterrenhotel is gelegen in het hart van het oude Amsterdam en de beroemde bezienswaardigheden zijn eenvoudig bereikbaar te voet of met het openbaar vervoer. Het hotel ligt recht tegenover het Centraal Station en op 5 minuten loopafstand van musea en bekende highlights. Het hotel is op unieke wijze samengesteld uit negentien 17e eeuwse huizen met prachtige architectuur en een 15e eeuwse kapel die dienst doet als conferentiecentrum. Naast de 274 gedistingeerde kamers bevat het hotel een fitnessruimte en sauna met een wellnessruimte. Het hotel biedt een eigen aanlegplaats voor boten. Geniet van een ontbijt, lunch of diner in het midden van de lichte en ruime hotellobby of dineer in het elegante restaurant Vermeer, winnaar van verschillende internationale prijzen.
  • Restaurant
  • Bar
  • Huisdieren toegestaan,

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Villa Beukelaer XL Comfort 6 personen

Een riante, comfortabele en vrijstaande villa voor zes personen, dat is de Beukelaer XL Comfort. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiepingen, bevat gratis wifi en m..

Hellendoorn

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna

5 pers.
5 persoons vakantiehuis in Garderen op park de Wilde Kamp.

Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..

Garderen

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet