8-daagse Zonvakantie naar Chalkidiki bij Blue Lagoon Queen
Lekker genieten, dat is wat je wil tijdens je vakantie. Daarvoor ben je bij dit hotel aan het juiste adres. Hier zijn je enige zorgen wat er vandaag op de planning staat. Zoals ontspannen in de spa met een heerlijke massage. Maar je kan ook een lekker gaan tennissen. Zoek je liever de spanning op? Bij het nabijgelegen strand kan je jetskiën of parasailen. En voor het eten hoef je niet ver te zoeken. Het hotel heeft namelijk 3 restaurants. Dus of je nu zin hebt in Grieks, barbecue of een buffet. Je vindt het hier allemaal.
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Als je mij zou vragen hoe mijn droomvakantie eruit zou zien, dan zou ik Akropolis Village omschrijven. Een typisch Griekse villa onder een strakblauwe lucht, een eindeloze zee en een zwembad helemaal voor mij alleen!Akropolis Village ligt aan de oost..
De naam van mijn vakantieadres was veelbelovend en nu ik hier ben, begrijp ik waarom. Amara Luxury Villas is een architectonisch hoogstandje op één van de mooiste plekjes van Rhodos. Vanuit mijn comfortabele hangstoel kijk ik uit op de Egeïsche Ze..