Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Standard La Voile d'Or

ÃŽle-aux-Moines, Frankrijk

 

appartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dorappartement-standard-la-voile-dor
Favoriet 
     

    v.a. 488

    • Max. 6 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Appartement Standard La Voile d'Or in ÃŽle aux Moines

    La Voile d'Or 3* is de enige toeristische residentie op ÃŽle-aux-Moines en biedt hoogwaardige accommodaties op minder dan 300 meter van het strand. Bovendien beschikt de residentie over een verwarmd zwembad. U bent er even helemaal tussenuit op dit eiland, dat op slechts vijf minuten varen van de kust ligt en waar de fiets koning is! ÃŽle-aux-Moines, het grootste eiland van de Golf van Morbihan, ook wel de parel van de Golf genoemd, is een natuurlijke oase met weelderige vegetatie. De zee is nooit ver weg en via de kustpaden komt u langs witte vissershuisjes, prachtige bloementuinen met uitzicht op zee en schitterende kreken.

    € 1,25 per dag per persoon. Gratis voor kinderen jonger dan 18 jaar. Ter plaatse te betalen.

    1 woonkamer, 1 slaapkamer, 1 slaaphoek, 1 keukenhoek, 1 badkamer en 1 wc
    1 tweepersoonsslaapbank en 1 slaaphoek met 1 stapelbed (aanbevolen voor kinderen)
    1 bad of 1 douche en 1 wc
    1 slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
    Uitgeruste keukenhoek die uitkomt op de woonkamer

    Top vakantiehuizen in Frankrijk

    4 pers.
    Verdi

    Luxe appartement voor vier personen vlakbij golfbaan in het hart van de Provence Je verblijft in een luxe appartement voor vier personen in een kleinschalige résidence in het hart van de Provence, op een half uurtje rijden van de Côte d'Azur. De..

    Montauroux

    21 pers.
    Chateau le Victoire - exclusieve kasteelvakantie Frankrijk

    Voor even kasteelheer in de Bourgogne: wijn proeven, genieten van de natuur en alle mogelijke luxe. Dat is op en top vakantie vieren in Frankrijk.Overnachten in een exclusief kasteel, wie droomt er niet van ? In een omgeving van velden, meertjes en ..

    Romenay

    6 pers.
    Domaine de Valence - Le Bassin vakantievilla Zuid-Frankrijk

    Op dit domein in Frankrijk staan luxe vakantiehuizen met zwembad en tennisbaan. Kinderen zijn van harte welkom, vroeg boeken is aan te raden.Kindvriendelijk en zeer geliefd vakantiedomeinDit vakantiehuis in Zuid-Frankrijk is luxe, comfortabel en van ..

    Crest

    6 pers.
    Verdi

    Luxe appartement voor zes personen in résidence in het hart van de Provence Je verblijft in een luxe appartement voor zes personen in een kleinschalige résidence in het hart van de Provence, op een half uurtje rijden van de Côte d'Azur. Deze rÃ..

    Montauroux