4-daagse Autovakantie naar Nordrhein Westfalen bij Quality Hotel Lippstadt
Quality Hotel Lippstadt ligt in het Teutoburgerwald, ongeveer een uur rijden vanaf Dortmund. Aan de oevers van de rivier de Lippe, een fijn hotel voor een weekend weg. De kamers zijn ruim en voorzien van alle gemakken en lekker eten doe je in het restaurant. Op ca. 5 wandelminuten ligt de Altstadt, wandel langs de rivier de Lippe naar deze gezellige stad. De smalle straatjes en bijzondere boutieken geven de stad een romantisch karakter. Na een dag heerlijk slenteren door de stad drink je in de zomermaanden een drankje in de biertuin van het hotel.
Appartement voor maximaal 4 personenDeze 2-, 3- of 4-persoons appartementen zijn voorzien van een woonkamer met kitchenette. De kitchenette beschikt over een 2-pits fornuis, koelkast, magnetron, waterkoker en een koffiezetapparaat. Er is 1 slaapkamer..
Volledig gerestylde 4-persoons bungalow comfort met 2 slaapkamers.Deze volledig ingerichte bungalow is geschikt voor maximaal 4 personen. De bungalow beschikt over een woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van apparatuur zoals een flat ..