Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Parque Del Sol

Costa Adeje, Spanje

 

parque-del-sol
Favoriet 
 

v.a. 544

  • Beoordeeld met een 7.9
  • 3 sterren
  • Max. 2 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Parque Del Sol in Costa Adeje

Ontsnap naar Parque Del Sol, een idyllisch paradijs dat perfect is voor zowel strandliefhebbers als zwembadfans. Gelegen op een steenworp afstand van het donkere, fijnzandige Playa de Fañabé, biedt dit hotel de ideale mix van zon, zee en ontspanning. Met een verwarmd zoetwater buitenzwembad en een ligging vlakbij allerlei lokale bezienswaardigheden, is dit de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie.
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 07-05-2026 voor een 8-daagse vakantie 544,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Spanje

GF Gran Costa Adeje

..

Costa Adeje

Hotel Royal Hideaway Corales Beach - adults only

Hotel Royal Hideaway Corales Beach is de ultieme plek voor een onbezorgde vakantie. Dit ronduit luxe Excellent hotel met ruime juniorsuites ligt vrijwel aan het strand en is alleen toegankelijk voor volwassenen. Dompel jezelf onder in luxe en geniet ..

La Caleta

Iberostar Selection Lanzarote Park

Winter Wanneer je tussen 01-11-2025 en 31-03-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan zee (zonder strand) * Openbaar strand Playa Flamingo op circa 200 meter * Centrum van Playa Blanca op circa 2..

Playa Blanca

2 pers.
Tahiti Playa Hotel & Suites

Zoek je het ultieme vakantieparadijs? Tahiti Playa Hotel & Suites, direct aan het zandstrand Llevant, biedt een ongeëvenaarde ervaring. Met twee zoetwaterzwembaden, waaronder een apart kinderbad, en gratis ligstoelen en parasols, is dit de perfecte ..

Santa Susanna