U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
Sfeervolle accommodatie gelegen in een enorme botanische tuin van 30.000 m2, met geweldig uitzicht over de Atlantische Oceaan. Het is hier echt heerlijk genieten aan het zwembad en in de tropische tuinen van het hotel, waarbij het windje van zee je opfrist tijdens het zonnen. In het restaurant kun je genieten van lokale gerechten uit eigen tuin.
Quinta Splendida is prachtig gelegen. De omgeving is zeer rustig, waardoor je extra kunt ontspannen bij het zwembad of op jouw balkon. Echt even bijtanken.
Wij raden je een huurauto aan om het prachtige eiland Madeira goed te kunnen ontdekken. De omgeving is heuvelachtig, dus neem wel goede wandelschoenen mee.
De hoofdstad Funchal ligt op slechts 15 minuten rijafstand en is ook zeker een bezoek waard.
- Centrum: ca. 50 m
- Strand: ca. 2 km
- Supermarkt: ca. 50 m
- Openbaar vervoer: ca. 50 m
Transfer luchthaven - Caniço v.v. niet inbegrepen. Je kunt een transfer of huurauto bij ons reserveren.
- Kerst-, oudejaars- en paasdiner verplicht (verwerkt in eindprijs). Maaltijden, indien geboekt, in buffetvorm.
- Er is geen lift aanwezig