8-daagse Zonvakantie naar Madeira bij Quinta da Serra
Het roze gebouw is een opvallende verschijning. Het interieur doet denken aan een Engels landhuis. In de tuin ligt het overdekte zwembad en de tennisbaan. Eerste een balletje slaan en daarna wat baantjes trekken? Of met een boek op het terras in de zon. Pak de huurauto en rij naar de kust. In het kleine dorp Câmara do Lobos vind je een gezellige visserhaven. De omringende restaurants presenteren 's avonds graag een verse vis op je bord.
4-daagse Stedentrip naar Costa de Lisboa bij Olissippo Lapa Palace The Leading Hotels WorldEen 5 sterren hotel in een 19e eeuws paleis, dat klinkt toch als muziek in de oren. Duik de stad in om de geheimen van Lissabon te ontdekken. Nog nagenietend v..
Zomer Wanneer je tussen 01-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen op een heuvel * Winkelcentrum op circa 14 kilometer * Gelegen aan het openbare strand * Zandstrand * Rotss..
Passie, avontuur, romantiek, bescherming. Bij elke kamer zakt mijn mond een beetje verder open. Zoiets heb ik nog nooit gezien. De kamers en appartementen in Cooking and Nature hebben allemaal een eigen thema. Beter gezegd: een emotie. En die is tot ..