Villa Flower is een villa geschikt voor wel 8 personen. De villa heeft een eenvoudige, authentieke inrichting en beschikt over 4 slaapkamers en 2 badkamers. Rondom je eigen privézwembad staan er ligbedjes om te genieten van het Portugese zonnetje. Je bent zo in het centrum van Albufeira en in de directe omgeving vind je een (mini)supermarkt voor je dagelijkse boodschap. Lekker een keer uiteten? In de buurt van de villa zijn genoeg restaurantjes te vinden. Fijne vakantie!
4-daagse Stedentrip naar Costa de Lisboa bij Olissippo Lapa Palace The Leading Hotels WorldEen 5 sterren hotel in een 19e eeuws paleis, dat klinkt toch als muziek in de oren. Duik de stad in om de geheimen van Lissabon te ontdekken. Nog nagenietend v..
Winter Wanneer je tussen 01-11-2025 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen op een heuvel * Winkelcentrum op circa 14 kilometer * Gelegen aan het openbare strand * Zandstrand * Rots..
Passie, avontuur, romantiek, bescherming. Bij elke kamer zakt mijn mond een beetje verder open. Zoiets heb ik nog nooit gezien. De kamers en appartementen in Cooking and Nature hebben allemaal een eigen thema. Beter gezegd: een emotie. En die is tot ..