Chalet-appartement My Mountain next door - 6 personen in Maria Alm
Appartement My Mountain next door ligt in de Hinterhal, een buitenwijk van Maria Alm. Op 300 meter van het appartement is de Hochmais stoeltjeslift waarmee je een directe aansluiting hebt op de rest van het Hochkönig skigebied. Voor de beginners is er op ca. 600 meter ook de Sonnleiten sleeplift en piste.
In Hinterthal vind je een paar restaurants en winkeltjes maar voor een grote supermarkt, uitgebreide keuze aan restaurants, winkels en bars kan je beter naar het centrum van Maria Alm (ca. 8 km afstand).
Appartement My Mountain next door heeft een balkon met prachtig uitzicht over de piste. Verder heeft het appartement een gedeelde wasruimte met wasmachine en droger, toegang tot de gemeenschappelijke skiberging en een parkeerplaats.
Chalet-appartement Carla is een sfeervol en modern chalet met een rustige ligging in Umhausen. De skibushalte ligt op ca. 600 meter afstand van het chalet. Deze gratis skibus brengt je o.a. naar de dichtstbijzijnde skilift en piste in Oetz-Hochoetz (..
Het viersterren Hotel Alpenruh ligt midden in één van de beste wintersportbestemmingen van Oostenrijk. Het hotel ligt dicht bij het centrum van Serfaus waar je goed terecht kunt voor de après-ski. Het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis heeft maar liefst..
Chalet Karin is in 2014 gebouwd en ligt dicht bij het centrum van het dorpje Axams. De skibus stopt op ca. 250 meter van het chalet. Op 3,5 kilometer afstand ligt de Götzner Gondelbahn met aansluiting op het skigebied van Götzens en de Mutterer Alm..
Selections Flachauer Gutshof is een prachtig chaletdorp met luxe, sfeervolle chalets op een toplocatie. Zowel piste en de lift (Achter Jet) liggen op steenworp afstand; je hoeft dus 's morgens niet ver te lopen en je kunt bijna tot aan de voordeur va..