Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Studio 2- 3 personen

Udenhout, Nederland

 

studio-2-3-personenstudio-2-3-personenstudio-2-3-personenstudio-2-3-personenstudio-2-3-personen
Favoriet 
 

v.a. 252

  • Beoordeeld met een 8.9
  • 4 sterren
  • Max. 3 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Studio 2- 3 personen in Udenhout

Budgetvriendelijke accommodatie die te vergelijken is met een luxe hotelkamer

De studio is een budgetvriendelijke accommodatie die te vergelijken is met een luxe hotelkamer. Het is één woonruimte met één tweepersoonsbed met losse matrassen en één uitklapbaar eenpersoonsbed.(80x200), afhankelijk van met hoeveel personen u komt. Er is ruimte om een campingbedje te plaatsen. In dezelfde ruimte bevindt zich een kleine keuken met waterkoker, Senseo-koffiezetapparaat, combi-magnetron en koelkast. Er is GEEN kookgelegenheid (fornuis) aanwezig. Er staat een tafel met stoelen en er hangt een televisie. Ook is de studio voorzien van centrale verwarming. De badkamer is voorzien van een toilet, wastafel en douche. U kunt 1 auto tegenover de accommodatie parkeren. De studio heeft bovendien een klein terras met zitgelegenheid en parasol. De studio is ideaal voor een kort verblijf op Recreatiepark Duinhoeve.

Er kan een borgsom van €100,00 per accommodatie worden gevraagd.

De Studio's staan op de plaatsen 186, 187, 188 & 189
voor de plattegrond.

 Tip: boek bed- en badlinnen bij zodat u deze niet zelf mee hoeft te nemen!


  • Internet (WiFi)

Top vakantiehuizen in Nederland

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

Zuna

6 pers.
Groepsaccommodatie Zuna

Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

Zuna

6 pers.
6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

Nunspeet

36 pers.
Groepsaccommodatie Haamstede

Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

Haamstede