Dit appartement is op de begane grond in het centrumgebouw en biedt prachtig uitzicht over de jachthaven. Het is geschikt voor 4 personen en heeft een woonkamer met smart-tv en toegang naar de veranda. In de open keuken vind je onder andere een vaatwasser, combimagnetron en een koelkast. Er is zowel een koffiepadapparaat als een filter koffiezetapparaat aanwezig. Er zijn in totaal 2 slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer met een extra lang tweepersoonsbed van 210 cm en 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. In de badkamer is een inloopregendouche en een toilet. Parkeren is mogelijk op de centrale parkeerplaats en je kan gratis gebruikmaken van wifi.
In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..
Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..