Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Daelenbroeck 10

Susteren, Nederland

 

daelenbroeck-10
Favoriet 
     

    v.a. 706

    • Max. 10 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Daelenbroeck 10 in Susteren

    Daelenbroeck 10 is de ideale villa voor vakanties met grotere groepen. De vrijstaande familievilla bestaat uit 2 verdiepingen en is geschikt voor maximaal 10 personen. Op de begane grond vind je de gezamenlijke ruimte met een ruime zithoek en televisie, een grote eettafel en een keuken met onder andere een magnetron, waterkoker en gasstel. De villa heeft in totaal 5 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden. Afhankelijk van het woningnummer zijn er 2 of 3 badkamers met wastafel, douche of bad en toilet. Daarnaast is er nog een apart toilet. De villa heeft een tuin met een gemeubileerd terras. Je kunt 2 auto's parkeren bij de villa en je kunt gratis verbinding maken met de Wi-Fi.


    • Huisdieren toegestaan

    Top vakantiehuizen in Nederland

    36 pers.
    Groepsaccommodatie Haamstede

    Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..

    Haamstede

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    14 pers.
    Groepsaccommodatie Woerden

    Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse uitzicht, de Oude Rijn om in te zwemmen en te varen en de hottub.Droom in de Polder! Luxe vakantievilla in stijl van de Hoeve uit 1680. Geniet van het weidse..

    Woerden