Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Buitengoed Erve Raewyck - Luxe 4 persoons vakantiehuis op een huisdiervriendelijk vakantiepark nabij Hardenberg

Radewijk, Nederland

 

luxe-4-persoons-vakantiehuis-op-een-huisdiervriendelijk-vakantiepark-nabij-hardenbergluxe-4-persoons-vakantiehuis-op-een-huisdiervriendelijk-vakantiepark-nabij-hardenbergluxe-4-persoons-vakantiehuis-op-een-huisdiervriendelijk-vakantiepark-nabij-hardenbergluxe-4-persoons-vakantiehuis-op-een-huisdiervriendelijk-vakantiepark-nabij-hardenbergluxe-4-persoons-vakantiehuis-op-een-huisdiervriendelijk-vakantiepark-nabij-hardenberg
Favoriet 
     

    v.a. 543

    • Beoordeeld met een 9
    • Max. 4 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Buitengoed Erve Raewyck - Luxe 4 persoons vakantiehuis op een huisdiervriendelijk vakantiepark nabij Hardenberg in Radewijk

    Dit luxe vierpersoons vakantiehuis is duurzaam gebouwd en voorzien van een warmtepomp en zonnepanelen. Deze accommodatie is gelegen op een huisdiervriendelijk vakantiepark vlak aan de grens met Duitsland. Op het vakantiepark is er onder andere een receptie en een restaurant. Naast deze faciliteiten zijn er vele faciliteiten voor honden. Denkt u hierbij aan een snuffeltuin, graaftuin, snuitgolfbaan en een zwemvijver speciaal voor uw hond. Al met al kan het gehele gezin en de hond(en) zich hier uitstekend vermaken. De omgeving is perfect voor heerlijke wandelingen of fietstochten in de natuur. Daarentegen zijn ook de steden Hardenberg, Emmen en Hoogeveen gemakkelijk te bereiken. Voor een uitje met het gezin kunt u naar Attractiepark Slagharen, Plopsa Indoor Coevorden of dierentuin Wildlands in Emmen.

    De woonkamer is voorzien van een heerlijke zit- en eethoek en voor de hond een hondenbank. De keuken is voorzien van onder andere een vaatwasser, inductiekookplaat, koelkast met vriesvak en een combimagnetron. Er zijn in totaal twee slaapkamers, beiden hebben twee éénpersoonsbedden. De bedden zijn voorzien van luxe toppers voor extra comfort. In de badkamer is een wastafel, sunshower en een regendouche Er is een apart toilet. Daarnaast is er nog een aparte inpandige berging met een hondendouche inclusief föhn. Buiten is er een zonnedoek en is er een heerlijke heater zodat u ook met minder goed weer buiten kunt zitten. Verder is de tuin omheind en is er een berging van circa 6m2. Er is parkeergelegenheid met een laadpaal voor een elektrische auto (11 kw).
    • Huisdieren toegestaan
    • Tv,Koelkast,Vaatwasser,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    10 pers.
    Limburgse Carrehoeve Flab I vakantiehuis voor een weekendje weg

    Bourgondische gastvrijheid, een luxe vakantiehuis met uitzicht op heuvels, een fijne plek voor een ontdekkingstocht naar Maastricht, Aken en Luik.Bourgondisch vakantie vierenIn het uiterste puntje van het heuvelland van Zuid-Limburg staat een 18e eeu..

    Slenaken-Heijenrath

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn