U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.
EuroParcs en de Esther Vergeer Foundation zijn in 2021 een partnership aangegaan en de opening van dit huis is een mijlpaal in de samenwerking. De opbrengsten van deze vakantiewoning komen geheel ten goede aan de Esther Vergeer Foundation.
De L-Cube MIVA 4 heeft een moderne en robuuste uitstraling en is geschikt voor 4 personen. Het vrijstaande, gelijkvloerse chalet is gebouwd in een L-vorm en is aangepast voor minder validen. Zo beschikt de woning over een aangepaste badkamer en brede toegangs- en binnendeuren en zijn de drempels zoveel mogelijk verwijderd of verlaagd. Dankzij het hoge plafond en de grote ramen is er veel lichtinval. In het ruime woongedeelte vind je een zithoek, televisie en een sfeerhaard
Sfeervol vakantiehuis in Garderen Rustzoekers, wandelaars en fietsers opgelet: in dit sfeervolle vakantiehuis in Garderen voel je je meteen thuis. Het vrijstaande vakantiehuis is geschikt voor vijf personen en te vinden op natuurrijk bungalowpark 'de..
Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..
De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..