Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

DG1864

Norg, Nederland

 

dg1864dg1864dg1864dg1864dg1864dg1864
Favoriet 
     

    v.a. 1.170

    • Max. 14 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    DG1864 in Norg

    Sfeervolle 14-persoons groepsaccommodatie bestaande uit twee huizen in de bossen van Norg

    Deze groepsaccommodatie, bestaande uit twee aparte huizen, is perfect voor wie het beste van beide werelden zoekt: samen genieten én de ruimte om je even terug te trekken.

    De eerste woning is geschikt voor zes personen en heeft drie slaapkamers voor twee personen: één op de begane grond en twee op de eerste verdieping. De tweede woning is geschikt voor acht personen en heeft vier slaapkamers voor twee personen: drie op de eerste verdieping en één op de tweede verdieping. Beide vakantiehuizen hebben een eigen keuken, badkamer en ruime tuin. Bij één van de twee vakantiehuizen is er een kinderspeelplaats met een schommel, trampoline en glijbaan.

    Vanuit de woningen wandelt u direct het bos in, met prachtige wandel- en fietsroutes naar de bekende natuurgebieden het Fochteloërveen en het Norgerholt. In het dorp Norg vindt u winkels, restaurants en een openluchtzwembad. Voor een dagje uit zijn de steden Assen en Groningen goed bereikbaar en bieden zij diverse culturele en winkelmogelijkheden


    • Internet (WiFi)
    • Magnetron,Koelkast,Vaatwasser,Tuin

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna

    4 pers.
    Unieke topvilla in Garderen prachtige natuur-wild-rust- luxe-spa-sauna

    Natuurliefhebbers die houden van het bos en de ongerepte natuur komen in deze luxe villa volledig aan hun trekken. Deze idyllische plek ligt in een stiltegebied. Er is geen lichtvervuiling 's nachts, geen verkeer en geen waarneembare menselijke gelui..

    Garderen

    6 pers.
    Wellness Lodge XXL 6 personen

    Vrijstaande villa voor zes personen met eigen wellness faciliteiten, dat is de Wellness Lodge XXL; de basis voor ontspanning. De luxe villa is gebouwd met duurzame materialen in de traditionele Twents Saksische stijl.De villa bestaat uit twee verdiep..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna