Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Van Ghent Luxe Wellness 6

Koudekerke, Nederland

 

van-ghent-luxe-wellness-6van-ghent-luxe-wellness-6van-ghent-luxe-wellness-6van-ghent-luxe-wellness-6van-ghent-luxe-wellness-6
Favoriet 
     

    v.a. 655

    • Max. 6 personen
    • 3 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Van Ghent Luxe Wellness 6 in Koudekerke

    Dit luxe appartement is geschikt voor 6 personen. De woning is uitgerust met een zithoek met smart-tv en vloerverwarming en een keuken met o.a. vaatwasser, combimagnetron en Nespresso-apparaat. Daarnaast zijn er drie slaapkamers met eenpersoons boxspringbedden, een badkamer met douche of ligbad, een sauna en een apart toilet. Ook zijn er een wasmachine en wasdroger in het appartement aanwezig. Bovendien kan je gratis gebruikmaken van wifi en is er 1 ruim balkon met meubilair en parkeergelegenheid voor één auto. In het appartementencomplex is een lift aanwezig.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    2 pers.
    Wellness Lodge 2 personen

    Romantische, luxe accommodatie compleet ingericht met o.a. traditionele opgietsauna, regendouche met Sunshower en whirlpool. Met volledig uitgeruste keuken.Recreëren in luxe en romantiek, dat doet u in de Wellness Lodge voor twee personen op vakanti..

    Hellendoorn

    4 pers.
    Regge Cottage met hottub | 4 pers.

    Knus huisje met hottub, direct aan de Regge. Bekijk de plaatjes maar eens!🌿 Glamping met hottub. De Regge Cottage ✨ Glamping met een hottub. Klinkt lekker, hè? Veel beter wordt het niet. En mocht je nog denken dat slow living lastig is… dan ..

    Zuna

    14 pers.
    Wilgenhaege Vakantievilla Wellness

    De Wilgenhaege Wellness is een grote villa met 7 slaapkamers, wellness faciliteiten en ruimte voor maar liefst 14 personen. De villa is uitermate geschikt voor een heerlijke vakantie met familie en vrienden.De luxe villa op het Hof van Salland is uit..

    Hellendoorn

    94 pers.
    Groepsaccommodatie Apeldoorn

    Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..

    Apeldoorn