Indeling: woonkamer met flatscreen tv en dvd-speler, open keuken met combimagnetron, koffiepadmachine en vaatwasser. Badkamer met ligbad of douche, wastafel en toilet. Twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden. Eén van de slaapkamers heeft een traditionele sauna en een tweede televisie. Terras met verstelbaar tuinmeubilair met kussens.
Met voorkeur te boeken:
- Aan de bosrand
- Accommodatienummer
- Huisdiervrij of huisdier toegestaan
Vakantiepark de Berkenhorst is een autovrij park. Je dient je auto te parkeren op de centrale parkeerplaats. Op het gehele park is gratis wifi beschikbaar.
De inrichting/indeling van de bungalows kan onderling verschillen.
Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..
Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..
Ben je een echte natuurliefhebber? Dan is dit de perfecte groepsaccommodatie voor je volgende weekendje weg! Dit unieke pand is in 1865 gebouwd en ligt een landgoed, omringd door loof-, naald- en gemengd bos, weilanden en akkers. Kinderen kunnen hier..
Aan de bosrand tegen de duinen, tussen het dorp Haamstede en het strand bij de Vuurtoren, ligt deze luxe groepsaccommodatie met een landelijk karakter. Rustig en beschut in een boomgaard met een eigen speelveld en par...Aan de bosrand tegen de duinen..