Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Residentie Californië

De Koog, Nederland

 

residentie-californie
Favoriet 
     

    v.a. 737

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Residentie Californië in De Koog

    Residentie Californië ligt direct naast Nationaal Park Duinen van Texel en biedt rustige appartementen in een omgeving van duinen, heide, strand en bos. Vanuit het complex wandel je zo naar het levendige De Koog of breng je een bezoek aan zeehondenopvang EcoMare.Er zijn fiets-, kinderzitjes- en bolderkarverhuur, een kleine speeltuin en een wasserette bij de receptie. Er is geen eigen restaurant, maar in De Koog is volop keuze uit eetgelegenheden.Het Texelse strand en diverse bezienswaardigheden, zoals het Maritiem & Juttersmuseum, EcoMare, het Luchtvaartmuseum en Golfbaan De Texelse, liggen in de buurt. Wandelaars en fietsers genieten van de vele routes rondom het park. Golfers ontvangen korting op de greenfee. In De Koog kun je winkelen, een terrasje pakken of zwemmen in het subtropisch zwembad.

    Top vakantiehuizen in Nederland

    6 pers.
    6-persoons Notariswoning op park in Nunspeet

    De Notariswoning is een luxe vakantiewoning voorzien van 2 badkamers, gebouwd in een authentieke stijl. Begane grond:Hal en apart toilet. De woning heeft een ruime L-vormige woonkamer met een compleet ingerichte open keuken voorzien van vaatwasser en..

    Nunspeet

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Ga op vakantie zonder zorgen in deze accommodatie met aanpassingen voor mindervaliden!Deze luxe chalet is compleet aangepast voor mindervaliden en ouderen, zodat het voor iedereen toegankelijk is. Geniet zonder zorgen van wat dit mooie stukje Nederla..

    Zuna

    4 pers.
    Wellness Lodge XL 4 personen

    In alle rust genieten van uw vakantie doet u in de Wellness Lodge XL voor vier personen op vakantiepark Hof van Salland. Een heerlijk verblijf in een ruime woning met wellness faciliteiten op de begane grond en slaapkamers op de eerste verdieping.De ..

    Hellendoorn

    6 pers.
    Groepsaccommodatie Zuna

    Een luxe en stijlvol huisje met een uitzicht over het water om bij weg te dromen. Het is hier altijd genieten, op een regenachtige winterdag of een zwoele zomerdag.Een luxe en stijlvol vakantiehuisje met een uitzicht over het water om bij weg te drom..

    Zuna