Verblijven in Hotel Villaggio Olimpico is uniek; je verblijft hier namelijk in het voormalige Olympische dorp van Sestrière. Kampioenen zijn je dus voorgegaan op deze plek. Het Villaggio is groots opgezet en bied je moderne kamers. In het mooie wellnessgedeelte kun je je helemaal in de watten laten leggen en als je nog energie over hebt sport je deze eruit in de fitness of zwembad. Geniet in het restaurant van heerlijk, gevarieerd eten en bestel daarna een drankje aan de bar voor een gezellige avond. Met de skilift ook nog eens voor de deur, zit je hier perfect!
plaats in parkeergarage: circa 10,00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen, verplicht)
toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 12 jaar circa 2,00 € per persoon per dag contant of per creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
Zomer Wanneer je tussen 17-04-2025 en 23-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Zandstrand * Kiezelstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Centrum van Campofe..
Winter Wanneer je tussen 03-05-2024 en 27-09-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het openbare strand * Minisupermarkt op circa 800 meter * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 850 me..