Hotel Alaska ligt in het dalstation van de Dantercepies. Vanaf hier kun je alle kanten op om het veelzijdige skigebied van de Dolomieten te ontdekken. Wil je eens iets anders dan skiën of snowboarden? Ook de entree voor de ijsbaan met schaatshuur is inbegrepen bij een verblijf in Hotel Alaska. Door het vriendelijke personeel en de goede verzorging voel je je hier helemaal thuis. Daarbij verblijf je in een mooie hotelkamer met een balkon en fijne faciliteiten. Voor een welverdiende wintersportvakantie zit je in Hotel Alaska goed!
4-daagse Autovakantie naar Venetiaanse Rivièra bij Mediterranee Family Hotel & SpaWelkom! Omringd door een groen dennenbos en een privéstrand vier je hier je vakantie waar je al die tijd naar uitkeek. Met drie zwembaden, een gloednieuwe rooftopbar ..
Reisperiode: 07/05/2026 • 7 nachten
Vertrek: RTM → PMO
Verzorging: Logies en ontbijt
Kamer: 2-persoonskamer Superior
Zomer Wanneer je tussen 23-04-2026 en 29-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Lig..