Ervaar de sensatie van skiën in Livigno vanuit het comfort van dit betaalbare appartement met 2 slaapkamers voor maximaal 4 personen! Strategisch gelegen voor gemakkelijke toegang tot de skibus, de nr. 29 stoeltjeslift (Valandrea) en de skischool Azzurra, allemaal binnen een korte wandeling van 1 tot 7 minuten, biedt dit klassieke toevluchtsoord een handig knooppunt voor uw skivakantie.
Het appartement ligt op de 3e verdieping en is voorzien van moderne voorzieningen, zoals gratis WiFi, een flatscreen-tv met satellietzenders en een volledig functionele kitchenette met eetruimte voor 4 personen. De gezellige woonkamer wordt aangevuld met een grote slaapkamer, een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een modern ingerichte doucheruimte. Daarnaast is er voor extra gemak een privéparkeerplaats beschikbaar.
Let op: het appartement is bereikbaar via 56 externe treden.
Slaaparrangementen
Slaapkamer 1: Hoofdslaapkamer met kledingkast Slaapkamer 2: Uitnodigende gastenkamer ingericht met 2 aparte eenpersoonsbedden en kledingkast
Badkamer
Badkamer 1: Uitgerust met een douchecabine, wastafel, toilet en bidet
Extra voorzieningen
• Gratis wifi • Flatscreen SAT TV • Woonkeuken • Vaatwasser • Centrale verwarming • Haardroger • Skischoenverwarming • Skiberging • 56 buitentrappen • Prive parkeerplaats • 50 meter van de skibus en stoeltjeslift nr. 27
4-daagse Autovakantie naar Venetiaanse Rivièra bij Mediterranee Family Hotel & SpaWelkom! Omringd door een groen dennenbos en een privéstrand vier je hier je vakantie waar je al die tijd naar uitkeek. Met drie zwembaden, een gloednieuwe rooftopbar ..
Hotel Calanica ligt in een paradijselijke omgeving, omringt door groen. Het hotel is gelegen op een klif en heeft uitzicht op de schitterende zee. Het hotel ligt dan ook op loopafstand van het privéstrand. Voor verkoeling kun je een lekkere duik in ..