8-daagse Autovakantie naar Parkhotel Sole Paradiso in Dolomieten
Bij Parkhotel Sole Paradiso stap je zo het winterwonderland in. Op slechts 300 meter van het hotel ligt het knusse skigebied Haunold, perfect voor een ontspannen ochtend op de latten. Wil je meer uitdaging? Stap in de Pustertaler SkiExpress, pak de bus of rij een paar minuten met de auto naar Sexten, waar het grotere skigebied van Drei Zinnen op je wacht. Hier kun je eindeloos skiën op de perfect geprepareerde pistes. Na een dag in de sneeuw warm je op in de wellness of schuif je aan voor een culinair hoogstandje in het restaurant. En als je nog energie over hebt, wandel dan even naar het gezellige centrum van San Candido voor een drankje of een souvenir.
4-daagse Autovakantie naar Venetiaanse Rivièra bij Mediterranee Family Hotel & SpaWelkom! Omringd door een groen dennenbos en een privéstrand vier je hier je vakantie waar je al die tijd naar uitkeek. Met drie zwembaden, een gloednieuwe rooftopbar ..
Winter Wanneer je tussen 03-05-2024 en 27-09-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het openbare strand * Minisupermarkt op circa 800 meter * Dichtstbijzijnde restaurant op circa 850 me..