Deze mooie vakantiewoning maakt deel uit van een kleinschalig vakantiecomplex dat aan de Zuid- Oostelijke kant van het eiland Sicilië is gelegen. Het complex ligt direct aan de Ionische zee en is gebouwd in pasteltinten, waarbij de oude Siciliaanse stijl is behouden. U bereikt het privé kiezelstrand via de prachtig aangelegde tuinen van dit complex. De tuinen kennen een verscheidenheid aan planten en bomen zoals de exotische palmbomen. Midden in de tuinen bevindt zich een amfitheater gebouwd van lokale stenen. Het terrein van het complex is door een eigen hek afgesloten, waardoor het een oase van rust is. Op het terrein van 15 000 vierkante meter bevindt zich een volleybal veld.
Dit appartement heeft een oppervlakte van circa 45m2 en is geschikt voor max. 4 personen. Er is een slaapkamer aanwezig met een tweepersoonsbed. De woonkamer bestaat uit een hoekopgestelde keuken en een bedbank voor twee personen. Verder is er een badkamer aanwezig met douche. Het appartement beschikt over een terras met tuinmeubels.
4-daagse Autovakantie naar Venetiaanse Rivièra bij Mediterranee Family Hotel & SpaWelkom! Omringd door een groen dennenbos en een privéstrand vier je hier je vakantie waar je al die tijd naar uitkeek. Met drie zwembaden, een gloednieuwe rooftopbar ..
Hotel Calanica ligt in een paradijselijke omgeving, omringt door groen. Het hotel is gelegen op een klif en heeft uitzicht op de schitterende zee. Het hotel ligt dan ook op loopafstand van het privéstrand. Voor verkoeling kun je een lekkere duik in ..