In het Park Hotel in Tsilivi ga je een plezierige zomervakantie tegemoet. Hier krijg je een warm welkom en kun je genieten van een gezellige sfeer. Ontspanning vinden ze belangrijk bij Park Hotel en je kunt hier dan ook op allerlei manieren bijkomen. Of dit nu met een boekje op een ligbed bij het zwembad is, in het wellnesscenter (tegen betaling) of op de fitnessapparaten buiten in de tuin, de keuze is aan jou. De moderne kamers zijn vrolijk ingericht en beschikken over een balkon of een terras. Voor de strandliefhebber gaat er driemaal daags een gratis shuttlebus naar het mooie zandstrand.
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Gelegen aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Di..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..