Prach-tig! Dat is mijn nieuwste ontdekking Villas Topos op Parga. En dan heb ik niet alleen over de grote, groene tuin en de fantastische ligging ten opzichte van het strand. Nee, het zit 'm hier in de kleine details. Van het uitzicht op de natuur tot het welkomstpakketje dat voor je klaarstaat bij aankomst. Daarmee tover je bij mij een lach op m'n gezicht.
Ook het interieur mag er wezen. De villa's zijn door Eigenaar Anastasios en zijn vrouw Eleni heel smaakvol ingericht. Landelijk wordt afgewisseld met industrieel. Er is veel gebruik gemaakt van zachte meubels en natuurlijke kleuren en materialen vormen de basis. Daarnaast zijn er allerlei fijne faciliteiten aanwezig. Denk aan een keuken met een koelkast en oven, een gezellige zithoek en een eigen hottub in de tuin. Een plek waar je de dag volledig ontspannen afsluit. Lekker met een glaasje wijn erbij, kijkend tot de zon is weggezakt achter de bergen.
Wellness:jacuzzi buiten,GeneralFacility:Officiële classificatie: 4 sterren;totaal aantal kamers / appartementen: 2;klasse;modern ingerichte accommodatie;kindvriendelijk complex;kluisje (op de kamer);parkeerterrein;wi-fi op de kamer;bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;schoonmaak kamer 2 keer per week;huisdieren toegestaan,Kids:babybedje,Regular:kluisje (op de kamer);parkeerterrein;wi-fi op de kamer;bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;jacuzzi buiten;babybedje;schoonmaak kamer 2 keer per week,Mandatory:climate resilience tax: circa 2;00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen; verplicht)
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..