Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Vertzamo Villas

Lefkas stad, Griekenland

 

vertzamo-villas
Favoriet 
 

v.a. 775

  • Beoordeeld met een 9.1
  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Vertzamo Villas in Lefkas stad



Terwijl ik samen met George door de tuin wandel, valt mijn oog op een bordje: "Vineyard Vertzamo". Verrast kijk ik hem aan. Ik wist niet dat hier een wijngaard was. George glimlacht. "Die was er ooit", vertelt hij. Zijn opa verbouwde hier druiven en maakte wijn, maar toen hij ermee stopte, besloten George en zijn broer iets nieuws te creëren.

De villa's liggen verscholen in het groen, opgaand in het landschap. Hoge olijfbomen werpen hun schaduw over de terrassen en een zacht briesje laat de bladeren ritselen. Tussen de bomen schittert het privézwembad in de zon, het water lonkt voor een verkoelende duik. De omgeving ademt rust, met kronkelende paadjes die langs de villa's leiden en hier en daar een knusse zithoek. Dit is zo'n plek waar de tijd even stil lijkt te staan.


  • GeneralFacility:Officiële classificatie: 4 sterren;totaal aantal kamers / appartementen: 5;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 1 keer per week;schoonmaak kamer 1 keer per week;huisdieren niet toegestaan,Mandatory:climate resilience tax: op aanvraag circa 10;00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen; verplicht),Regular:wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 1 keer per week;yoga;babybedje;kinderstoel;schoonmaak kamer 1 keer per week,Wellness:yoga,Kids:babybedje;kinderstoel
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 10-07-2025 775,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Griekenland

Akasha Beach Hotel & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

Chersonissos

Sunny Villas & SPA

Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..

Hanioti

Bella Beach

Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..

Anissaras

Mastrogiannis Country Retreat

Wachten wordt beloond, dat prentte ik mezelf in toen ik vorig jaar als een stralende ster langs de reusachtige olijfbomen liep op de plek waar Nikos en Maria hun paleisje wilden gaan bouwen. En op deze prachtige zonnige ochtend is het eindelijk zover..

Kavadades