Dit hotel op Corfu ligt in een groene omgeving en wordt slechts door één weg van het strand gescheiden. Geniet hier van de zon met alles voorhanden. Bars en restaurants vind je op loopafstand. Het hotel zelf is kleinschalig en knus ingericht. Je vindt hier geen luxe, maar een basic hotel met service die uit het hart komt. Zonaanbidders kunnen hier hun hart ophalen. Een klein kiezelstrand om heerlijk te zonnebaden ligt namelijk bijna voor de deur. Ook de stranden van Barbati liggen niet ver weg, ideaal voor een relaxte stranddag.
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..