Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Glyfada Riviera

Glyfada, Griekenland

 

glyfada-rivieraglyfada-rivieraglyfada-rivieraglyfada-rivieraglyfada-riviera
Favoriet 
 

v.a. 730

  • Beoordeeld met een 8
  • 5 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Glyfada Riviera in Glyfada

Ben je op zoek naar een luxe verblijf aan de Atheense Rivièra? Het 5-sterren Glyfada Riviera Hotel ligt op slechts 200 meter van het strand en biedt een perfecte mix van comfort en elegantie. Met een panoramisch uitzicht vanuit de penthouse suites en een ligging nabij de levendige wijk Glyfada, is dit hotel ideaal voor zowel ontspanning als het verkennen van de omgeving. Geniet van de Griekse zon aan het buitenzwembad, proef lokale en internationale gerechten in het restaurant en ontspan in het wellnesscentrum. De moderne kamers zijn voorzien van alle gemakken voor een aangenaam verblijf. Ontdek het zelf en boek je verblijf bij Glyfada Riviera Hotel.
  • Zwembad 200 meter van het strand Poolbar Wellness Sauna Animatie Fitness Massage Snackbar Jacuzzi

Top vakantiehuizen in Griekenland

Bella Beach

Reisperiode: 22/04/2026 • 7 nachten Vertrek: AMS → HER Verzorging: All Inclusive Kamer: 2-persoonskamer Standaard Tuinzicht Zomer Wanneer je tussen 20-04-2026 en 31-10-2026 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing..

Anissaras

Akasha Beach Hotel & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Akasha Beach Hotel & SpaLuxe genieten? Dat kan in het moderne Akasha Beach. Een absolute parel onder de Griekse zon. Kies je voor een ligbedje aan het zwembad of ga je er liever op uit? Met een paar passen sta je o..

Chersonissos

D' Andrea Lagoon All Suites - adults only

D' Andrea Lagoon All Suites is een nieuw en werkelijk fantastisch adults only complex, waar het je aan werkelijk niets ontbreekt. De luxe materialen, het exclusieve design en de ontspannen faciliteiten zijn fabuleus. Met fijne loungemuziek op de acht..

Marmari

Mastrogiannis Country Retreat

Wachten wordt beloond, dat prentte ik mezelf in toen ik vorig jaar als een stralende ster langs de reusachtige olijfbomen liep op de plek waar Nikos en Maria hun paleisje wilden gaan bouwen. En op deze prachtige zonnige ochtend is het eindelijk zover..

Kavadades