Een prachtige locatie, een hoog comfortgehalte en uiterst vriendelijke eigenaren voor wie service en gastvrijheid, hoog in het vaandel staan. Wat ben ik blij met mijn nieuwste ontdekking op Chalkidiki; Soleado Luxury Villas. Dit fijne adresje biedt alle ingrediënten voor een ontspannen vakantie samen, met het gezin of lekker alleen, net als ik.
Deze parel bevindt zich op een rustig plekje in Kassandra en beschikt over 8 luxe split-level villa's om in te verblijven. Allemaal met een modern interieur, een eigen tuin én sommige villas zelfs met eigen zwembad. En dan nog dat adembenemende uitzicht... Je wordt volledig ondergedompeld in de natuur: direct om je heen heb je prachtige olijfgaarden en een heerlijk geurende kruidentuin, en in de verte zie je de zee. Je begrijpt het al: tot rust komen gaat hier helemaal vanzelf.
Kids:babybedje (beperkt beschikbaar),GeneralFacility:Officiële classificatie: 4 sterren;totaal aantal kamers / appartementen: 9;modern ingerichte accommodatie;wi-fi;bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 1 keer per week;schoonmaak kamer 1 keer per week,Regular:wi-fi;bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 1 keer per week;babybedje (beperkt beschikbaar);schoonmaak kamer 1 keer per week,Mandatory:climate resilience tax: circa 2;00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen; verplicht)
Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..
8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..
8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..
Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..