Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Esperos Village Blue

Faliraki, Griekenland

 

esperos-village-blueesperos-village-blueesperos-village-blueesperos-village-blueesperos-village-blue
Favoriet 
 

v.a. 1.085

  • Beoordeeld met een 9.4
  • 5 sterren

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Esperos Village Blue in Faliraki

8-daagse Zonvakantie naar Rhodos bij Esperos Village Blue

In hotel Esperos Village Blue krijg je een onvergetelijke luxe ervaring. Het hotel ligt op een groene heuvel en heeft een natuurrijk landschap. Om bij het strand te komen steek je simpelweg de straat over en je staat zo in het helderblauwe water van Kallithea strand. Lekker loungen op een ligbed bij het zwembad, culinaire gerechten of even helemaal niks in de wellness ... Bij Esperos Village Blue word je in de watten gelegd. Boek je kamer met privézwembad en je vakantie kan niet meer stuk. Tot snel in hotel Esperos Village Blue.
  • Zwembad
  • Zwembad
  • Restaurant
  • Bar
  • Huisdieren toegestaan,
Beschikbaarheid Prijs
Aankomst op 14-10-2025 voor een 8-daagse vakantie 1.085,-   Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Griekenland

Apollonion Resort & Spa

8-daagse Zonvakantie naar Kefalonia bij Apollonion Resort & SpaAls je ultieme luxe en perfecte service van de hoogste kwaliteit wil, dan kies je voor dit hotel. Dit is het beste van het beste. De service is uitmuntend. De eigenaren hebben dit hotel m..

Lixouri

Atlantis Beach

8-daagse Zonvakantie naar Kreta bij Atlantis BeachNa een voortreffelijke lunch bij het hotel nog even met een kopje koffie nagenieten op het terras aan de boulevard. En dan de spullen in de tas en het strand op. Op je vernieuwde kamer maak je je klaa..

Rethymnon

Bella Beach

Zomer Wanneer je tussen 20-04-2025 en 31-10-2025 in deze accommodatie verblijft, is onderstaande informatie van toepassing. * Ligging * Aan het privéstrand * Ligbedden gratis * Parasol gratis * Dichtstbijzijnde winkel op circa 500 meter * Dichtstbij..

Anissaras

Sunny Villas & SPA

Pavlos en Popi hebben niets teveel gezegd. Sterker nog, ik denk dat er niet genoeg woorden zijn om te beschrijven hoe mooi de zonsondergang op dit stukje van Chalkidiki is. Op aanraden van het Griekse echtpaar heb ik mij in een heerlijke ligstoel bij..

Hanioti