Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Appartement Les Chalets de Valoria - 2-5 personen

Valloire, Frankrijk

 

appartement-les-chalets-de-valoria-2-5-personen
Favoriet 
 

v.a. 285

  • Beoordeeld met een 7
    (2 reviews)
  • 3 sterren
  • Max. 5 personen
  • Woonoppervlak: 30 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Appartement Les Chalets de Valoria - 2-5 personen in Valloire

Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum.
Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (€ 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.
Jongerengroepen zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
  • Huisdieren toegestaan
  • Internet (WiFi)
  • Aan de piste
  • Huisdieren op aanvraag
  • Internet via Wi-Fi
Beschikbaarheid Prijs
Van 20-12-2025 t/m 27-12-2025 (7 dagen) 426,- Boek
Van 27-12-2025 t/m 03-01-2026 (7 dagen) 537,- Boek
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 299,- Boek
Van 10-01-2026 t/m 17-01-2026 (7 dagen) 318,- Boek
Van 17-01-2026 t/m 24-01-2026 (7 dagen) 367,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Frankrijk

6 pers.
Appartement Club MMV Le Coeur des Loges Confort - 4-6 personen

Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex sk..

Les Menuires

24 pers.
Chalet Père Gaspard - 24 personen

Het mooie chalet Père Gaspard heeft een ideale ligging in het dorpje Villaroger. Het chalet bevindt zich namelijk direct aan de skipiste, waardoor je 's ochtends meteen de ski's kunt onderbinden en op pad kan gaan! De stoeltjeslift ligt op slechts 1..

Villaroger

20 pers.
Chalet Loriquet Jaune - 16-20 personen

Chalet Loriquet Jaune beschikt o.a. over een thuisbioscoop met 3D-scherm, ruim balkon met buiten-whirlpool en sauna, ruimte met pooltafel en tafelvoetbal, internetverbinding (Wi-Fi) en een centrale open haard in de woonkamer...

Le Bettaix

4 pers.
Appartement Atria-Crozats - 2-4 personen

Résidence Atria-Crozats is gelegen in de wijk Les Crozats, in het autovrije dorp Avoriaz. De résidence bestaat uit 199 appartementen, verdeeld over drie gebouwen. De appartementen hebben een ideale ligging direct aan de piste. Via de piste bereik j..

Avoriaz