Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Résidence Les Cordeliers CH 2p

Dijon, Frankrijk

 

residence-les-cordeliers-ch-2presidence-les-cordeliers-ch-2presidence-les-cordeliers-ch-2presidence-les-cordeliers-ch-2presidence-les-cordeliers-ch-2p
Favoriet 
     

    v.a. 729

    • Max. 2 personen

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Résidence Les Cordeliers CH 2p in Dijon

    Deze residentie ligt in het historische centrum van Dijon, op slechts een steenworp afstand van de winkels, waardoor u tijdens uw verblijf gemakkelijk kunt winkelen. Dit rustige aparthotel in Dijon is gevestigd in een voormalig klooster met tijdloze charme en bestaat uit accommodaties inclusief kamers en suites voor 2 tot 6 personen.

    Dijon, de prefectuur van de Côte d'Or en de regio Bourgondië, ligt aan het einde van de "Côte des Vins de Bourgogne" of "Route des Grands Crus", die zich uitstrekt van Dijon tot Beaune. Met zijn rijke historische en architectonische erfgoed is Dijon een populaire toeristische bestemming, nog versterkt door de beroemde keuken van de regio. Bovendien is Dijon een groene stad en de regionale hoofdstad voor onderwijs, universiteit, justitie, ziekenhuis en administratieve diensten.

    De stad beschikt over vele prachtige parken en tuinen, van Darcy Park in het hart van de stad tot uitgestrekte groene gebieden en het Kir-meer, dat talloze activiteiten biedt, waaronder het "Dijon Plage" in de zomer.

    Het apart'hotel biedt volledig ingerichte appartementen, variërend van het studio-appartement met mezzanine voor 2 personen tot het duplex-appartement voor 4/6 personen. Kitchenette met koelkast, keramische kookplaat, magnetron/grill, vaatwasser. Badkamer met douche en toilet. Flatscreen-tv met nationale en internationale zenders. Wi-Fi-toegang beschikbaar in het apart'hotel.

    Kamer voor 2 personen (vanaf 18 m²):
    -Uitgeruste keukenhoek (koelkast, keramische kookplaat, magnetron/grill, vaatwasser)
    -1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden
    -Doucheruimte (haardroger en handdoekdroger)
    -Sommige kamers bevinden zich op de mezzanineduju

    1 x 2-persoonskamer en 2 x Junior 2-kamer suite 4 personen zijn uitgerust voor mensen met beperkte mobiliteit
    .

    Top vakantiehuizen in Frankrijk

    20 pers.
    Chalet Loriquet Jaune - 16-20 personen

    Chalet Loriquet Jaune beschikt o.a. over een thuisbioscoop met 3D-scherm, ruim balkon met buiten-whirlpool en sauna, ruimte met pooltafel en tafelvoetbal, internetverbinding (Wi-Fi) en een centrale open haard in de woonkamer...

    Le Bettaix

    24 pers.
    Chalet Père Gaspard - 24 personen

    Het mooie chalet Père Gaspard heeft een ideale ligging in het dorpje Villaroger. Het chalet bevindt zich namelijk direct aan de skipiste, waardoor je 's ochtends meteen de ski's kunt onderbinden en op pad kan gaan! De stoeltjeslift ligt op slechts 1..

    Villaroger

    6 pers.
    Appartement Club MMV Le Coeur des Loges Confort - 4-6 personen

    Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex sk..

    Les Menuires

    4 pers.
    Appartement Atria-Crozats - 2-4 personen

    Résidence Atria-Crozats is gelegen in de wijk Les Crozats, in het autovrije dorp Avoriaz. De résidence bestaat uit 199 appartementen, verdeeld over drie gebouwen. De appartementen hebben een ideale ligging direct aan de piste. Via de piste bereik j..

    Avoriaz