Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Maison de vacances Anglars Nozac Graulière

Anglars-Nozac, Frankrijk

 

maison-de-vacances-anglars-nozac-graulieremaison-de-vacances-anglars-nozac-graulieremaison-de-vacances-anglars-nozac-graulieremaison-de-vacances-anglars-nozac-graulieremaison-de-vacances-anglars-nozac-graulieremaison-de-vacances-anglars-nozac-graulieremaison-de-vacances-anglars-nozac-grauliere
Favoriet 
 

v.a. 468

  • Beoordeeld met een 8.9
  • 4 sterren
  • Max. 6 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Maison de vacances Anglars Nozac Graulière in Anglars-Nozac

Vakantiehuis in de Lot, met mooi privézwembad, tuin en fantastisch uitzicht

Dit vakantiehuis ligt centraal in het hartje van het departement de Lot. Het huis dateert uit de 19e eeuw en is in 2007 gerenoveerd. Rondom het huis beschik je over een grote tuin met fruitbomen, een oude waterpomp, een speeltoestel voor de kinderen en meerdere terrassen. Neem een duik in je privézwembad, om nadien van de zon te gaan genieten op een van de aanwezige ligbedden. 's Avonds steek je de barbecue voor een culinaire afsluiter van de dag! Via het verhoogde terras betreed je het huis. Het interieur is erg verzorgd en gezellig. Je voelt je binnen no-time thuis! De grotten van Cougnac (10 km) zijn met de bekende wandtekeningen, ondergrondse rivier en de stalactieten een begrip in de omgeving. Op de terugweg naar huis rijd je door het dorpje Gourdon (8 km) waar je nog een Pastis drinkt op een van de terrasjes of lokale specialiteiten koopt op de markt op dinsdag (tevens grote supermarkt). Een echte middeleeuwse topper is Rocamadour (30 km) met een formidabel uitzicht over de vallei. Dit stadje is duidelijk te herkennen omdat het tegen de rotsen is gebouwd. Leuk om vanaf de burcht via de 223 treden naar beneden te lopen!
  • Zwembad
  • Internet (WiFi)
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Magnetron

Top vakantiehuizen in Frankrijk

6 pers.
Domaine de Valence - Le Bassin vakantievilla Zuid-Frankrijk

Op dit domein in Frankrijk staan luxe vakantiehuizen met zwembad en tennisbaan. Kinderen zijn van harte welkom, vroeg boeken is aan te raden.Kindvriendelijk en zeer geliefd vakantiedomeinDit vakantiehuis in Zuid-Frankrijk is luxe, comfortabel en van ..

Crest

21 pers.
Chateau le Victoire - exclusieve kasteelvakantie Frankrijk

Voor even kasteelheer in de Bourgogne: wijn proeven, genieten van de natuur en alle mogelijke luxe. Dat is op en top vakantie vieren in Frankrijk.Overnachten in een exclusief kasteel, wie droomt er niet van ? In een omgeving van velden, meertjes en ..

Romenay

15 pers.
Chalet 't Simmelink

Groot en sfeervol Alpen Chalet aan de voet van skigebied Les Portes du Soleil Groot familie huis gelegen op 10 minuten van Morzine. Perfect voor meerdere gezinnen. In de winter kunt u genieten van de skipistes in het skigebied van Les Portes du So..

Saint-Jean-d'Aulps

6 pers.
Verdi

Luxe appartement voor zes personen in résidence in het hart van de Provence Je verblijft in een luxe appartement voor zes personen in een kleinschalige résidence in het hart van de Provence, op een half uurtje rijden van de Côte d'Azur. Deze rÃ..

Montauroux