Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Chalet Bleu

Allarmont, Frankrijk

 

chalet-bleuchalet-bleuchalet-bleuchalet-bleuchalet-bleuchalet-bleuchalet-bleu
Favoriet 
 

v.a. 221

  • Beoordeeld met een 9
  • 3 sterren
  • Max. 6 personen

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Chalet Bleu in Allarmont

Modern houten chalet in het midden van de bossen

Modern, houten chalet (110 m2), zeer goed ingericht en gelegen in het midden van de bossen in een rustige omgeving. Het landgoed van 6 ha garandeert een grote mate van privacy. Allarmont is een kleine gemeente in de Valleé de la Plaine, omringd door bergen, pal in de Vogezen en haar bossen. Dit oord is ideaal om optimaal te genieten van natuur en rust, outdooractiviteiten te ondernemen of eens een dik boek ter hand te nemen! Grote steden in de buurt: Straatsburg (68 km) en Colmar (83km). Er zijn vele wandelroutes, langlaufpistes, mountainbikepaden en visplekken (o.a. forel). Watersport is mogelijk op de meren van Plaine en Pierre Percée (zeilen, waterskiën, kanovaren, kayakken, zwemmen, rondvaarten). Skigebieden liggen in La Bresse op 73km en in Gérardmer op 62km.
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Magnetron

Top vakantiehuizen in Frankrijk

6 pers.
Domaine de Valence - Le Bassin vakantievilla Zuid-Frankrijk

Op dit domein in Frankrijk staan luxe vakantiehuizen met zwembad en tennisbaan. Kinderen zijn van harte welkom, vroeg boeken is aan te raden.Kindvriendelijk en zeer geliefd vakantiedomeinDit vakantiehuis in Zuid-Frankrijk is luxe, comfortabel en van ..

Crest

15 pers.
Chalet 't Simmelink

Groot en sfeervol Alpen Chalet aan de voet van skigebied Les Portes du Soleil Groot familie huis gelegen op 10 minuten van Morzine. Perfect voor meerdere gezinnen. In de winter kunt u genieten van de skipistes in het skigebied van Les Portes du So..

Saint-Jean-d'Aulps

Hotel Taj I Mah

Excellent Hotel Taj I Mah is een luxe hotel in Arcs 2000. In Hotel Taj I Mah vind je verwennerij van de bovenste plank. De indrukwekkende gastvrijheid, luxe en ligging, maken Hotel Taj I Mah het perfecte toevluchtsoord. Vanaf de voordeur ski je zo we..

Les Arcs

4 pers.
Verdi

Luxe appartement voor vier personen vlakbij golfbaan in het hart van de Provence Je verblijft in een luxe appartement voor vier personen in een kleinschalige résidence in het hart van de Provence, op een half uurtje rijden van de Côte d'Azur. De..

Montauroux